(+420) 354 224 411

Jídelna

Dejte si u nás dobré jídlo za příjemnou cenu

Pro ubytované studenty a veřejnosti nabízíme možnost celodenního stravování v příjemném prostředí naší jídelny. V souladu s výchovou ke zdravému životnímu stylu, k níž vedeme studenty v rámci vzdělávacího programu, připravují naše šikovné kuchařky pokrmy i z méně tradičních surovin jako jsou například cizrna, kuskus, bulgur, červená čočka, polenta a další. Jídelníček konzultuje paní vedoucí s ubytovanými a sestavuje jej dle jejich přání a požadavků.

Aktuální jídelní lístek

Vedoucí školní jídelny

Věra Pfeilerová v.pfeilerova@dmkv.cz 354 224 418
730 169 572

Ceník

Ceník pro ubytované studenty

Stravování pro cizí stravníky (Po-Pá):

Snídaně   79,- Kč
Oběd 108,- Kč
Večeře 108,- Kč

Provozní doba jídelny

Pondělí - Čtvrtek Sn - 5,30 - 7,45 hod.
Ob - 12 - 14,45 hod.
Ve - 17,15 - 18,45 hod.
Pátek Sn - 5,30 - 7,45 hod.
Ob - 12 - 14 hod.
Sobota - Neděle zavřeno

Jak objednat / zrušit a hradit stravu

  • Strávník si volí stravu sám pomocí internetu nebo terminálu v prostorách školní jídelny, objednávku jídla na pondělí je nutno udělat nejpozději v pátek předcházejícího týdne. Ubytovaní žáci mají stravu objednanou dle stravovacích zvyklostí, odhlášky nahlašují své vychovatelce/vyhovateli.
  • Objednávky a odhlášky stravy na následující den lze činit a měnit nejpozději do 15.00 hodin předcházejícího pracovního dne na terminálu jídelny nebo pomocí internetu.
  • Neodhlášená a nevyzvednutá strava propadá, peníze se za ni nevrací.
  • Vaříme i diety dle pokynů lékaře. Individuální stravování si žák domlouvá se skupinovým vychovatelem a vedoucí školní jídelny.
  • Strava je vydávána po předložení bezkontaktního čipu, který je vydáván vedoucí jídelny. V případě jeho poškození či ztráty je strávník povinen o této skutečnosti neprodleně informovat vedoucí jídelny a pořídit si čip nový. Cena čipu činí 150.- Kč.
  • Po odhlášce ke stravování a vrácení čipu bude provedeno vyúčtování zůstatku převodem na účet.

Internetový objednávkový systém

Kód zařízení: 0179
Heslo obdrží uživatel od vedoucí jídelny.

Popis jídelny

Budova i vybavení jídelny prošlo v nedávné době kompletní rekonstrukcí, můžeme tak využívat veškerých vymožeností moderní, čisté, kuchyně a umu šikovných kuchařek, které umějí připravit zdravá a chutná jídla. Pohodlně se u nás nají najednou i několik desítek stravníků, vždy se tak pro Vás najde volné místo.

Poslední úprava dne 19. 1. 2023 v 01:18 uživatelem Administrator

Domov mládeže
a školní jídelna Karlovy Vary

příspěvková organizace

Lidická 590/38
Karlovy Vary
360 01

Jak se k nám dostanete?

Vlakem:

Vlakem na „Horní Nádraží“ nebo „Dolní nádraží“ v Karlových Varech a dále pak MHD na zastávku „Karlovy Vary, tržnice“, odtud na zástávku „Národní“

Autobusem:

Na „Dolní nádraží - terminál“ v Karlových Varech a dále pak MHD na zastávku „Karlovy Vary, tržnice“ a odtud na zástávku „Národní“

Parkování

Pro studenty i návštěvy je k dispozici parkoviště přístupné z ulice Lidická

Zřizovatel:

Projekty: